Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bedlno Radzyńskie

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Podlaska

Radzyń Podlaski(Bedlno Radzyńskie + 6 km)

169 000 zł1 539 m² 109,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Radzyń Podlaski, ul. Podlaska Powierzchnia: 1539 m Teren: płaski, w pełni przygotowany pod zabudowę Zabudowa: sąsiedztwo domów jednorodzinnych o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona

Pościsze(Bedlno Radzyńskie + 20 km)

13 950 000 zł155 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż duży teren inwestycyjny O łącznej powierzchni ok. 15,5 ha W pościszach oferta na wyłączność Teren składa się z 5 działek o numerach ewidencyjnych: 491, 492, 493,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Wisznicka

Radzyń Podlaski(Bedlno Radzyńskie + 6 km)

414 000 zł4 600 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4600 m , położona przy ul. Wisznickiej w Radzyniu Podlaskim w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Przeznaczenie w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Słowackiego

Wohyń(Bedlno Radzyńskie + 11 km)

750 000 zł960 m² 677,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem Wohyń, gm. Radzyń Podlaski, woj. lubelskie Lokalizacja: wohyń, działka nr 866/2, obręb 0014 Powierzchnia działki: 5 600.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Międzyrzec Podlaski(Bedlno Radzyńskie + 20 km)

469 000 zł74,59 m² 6 287,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przestronnego i bardzo funkcjonalnego, idealnego dla rodziny lub osób ceniących komfort i wygodę. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jatkowa

Międzyrzec Podlaski(Bedlno Radzyńskie + 20 km)

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż unikalna kamienica z lat 30. XX wieku zlokalizowana w ścisłym centrum Międzyrzeca Podlaskiego. Ta oferta skierowana jest do osób decyzyjnych. To nieruchomość dla inwestora, który.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Spokojna

Radzyń Podlaski(Bedlno Radzyńskie + 6 km)

165 000 zł400 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 400 m położona w samym centrum Radzynia Podlaskiego, przy ul. Spokojnej. Teren w pełni uzbrojony, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kocka

Czemierniki(Bedlno Radzyńskie + 17 km)

75 000 zł1 072 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Tartaczna

Międzyrzec Podlaski(Bedlno Radzyńskie + 20 km)

153 000 zł1 371 m² 111,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Tartacznej o powierzchni 1371m2 w bardzo spokojnej i bezpiecznej okolicy. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pościsze

Pościsze(Bedlno Radzyńskie + 20 km)

298 000 zł20 m² 14 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Klimatyczny domek typu A-frame duża działka Pościsze, woj. lubelskie Szukasz miejsca z duszą, gdzie naprawdę można odpocząć? Ten urokliwy drewniany domek typu A-frame to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Bedlno Radzyńskie

Bedlno Radzyńskie,lubelskie

105 000 zł400 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na działce o pow. 21a znajduje się: 1/ budynek administracyjno-socjalny o pow. użytkowej 170m2. Budynek 2 kondygnacyjny, murowany nie podpiwniczony,mury z cegły i betonu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij